טלפון המרפאה: 072-211-2672   |   כתובתנו: שד' הפרחים 28, אשדוד, קומת קרקע.

מרפאת שיניים ברחובות

צוות רופאי שיניים מומחים במרפאת ismile מעניק מגוון רחב של טיפולים שיקומיים ואסתטיים, לצד טיפולי שורש, כירורגיית פה ולסת, יישור שיניים ורפואת שיניים לילדים.

בעיות שיניים וחניכיים רבות מתפתחות על רקע הזנחה וחוסר הקפדה על תחזוקה שוטפת למניעת מחלות ובעיות תפקודיות בשיניים.

לכן, אנו ממליצים להקפיד על שגרת בדיקות קבועה מדי תקופה אצל רופא השיניים והשיננית. ביקורת שגרתית הכרחית על מנת למנוע התפתחותן של מחלות חניכיים, עששת, תהליכים דלקתיים ועוד, בייחוד עבור מי שסבל בעבר מבעיות שיניים או מחלות חניכיים.

במרפאת ismile עובד צוות מקצועי של מומחים ממגוון תחומי רפואת השיניים. אנו מאמינים בייעוץ והכוונה אישיים, לצד טיפולים מקצועיים ויסודיים שיבטיחו לכם שיניים בריאות ואסטטיות גם לטווח הרחוק.

מרפאת שיניים ברחובות

יתרונות הטיפול במרפאת ismile

צוות המומחים של ismile בעל ניסיון רב שנים במתן טיפולי שיניים מקצועיים. עבור אלו שזקוקים לטיפולי שיניים מורכבים ומחפשים מרפאות שיניים ברחובות, ראשון לציון ואזור המרכז, מרפאת ismile היא הבחירה הטבעית.

היתרון הבולט ביותר של המרפאה הוא מגוון המומחים האנושיים והמקצועיים הרחב שהיא מעמידה לרשות מטופליה.ב ismile עובדים מומחים בתחום כירורגיית פה ולסת, טיפולי שורש, שיקום הפה, יישור שיניים, רפואת הפה, רפואת חניכיים ורפואת ילדים.

במקרים מורכבים, בהם נדרש שיתוף פעולה בין המחלקות השונות, נרתם כל הצוות הרפואי על מנת להעניק טיפול יסודי תוך זמן קצר.

בנוסף, לצוות המרפאה ניסיון עשיר במגוון שיטות טיפול בתחומי כירורגיית הלסת. תחום הכירורגיה דורש רופאים מיומנים ומנוסים, מאחר והוא מערב תהליכים מורכבים, ופעמים רבות שיקום כולל ופרוצדורות ניתוחיות מסובכות כמו השתלות שיניים והרמות סינוס.

המומחים לכירורגיית פה ולסת, יחד עם צוות מיומן מתחום טיפולי השורש ויתר המחלקות, עסוקים במגוון טיפולים רחב: עקירות כירורגיות, שתלים דנטליים, חבלות פנים, אונקולוגיה של הפה והלסת, שיקום מפרקי הלסת, השתלות עצם, הרמת סינוסים ועוד.

תחום כירורגיית הלסת במרפאה מציע הליך טיפולי ושיקומי שימנע תופעות עתידיות לא רצויות של דלקות, כאבים חוזרים ונשנים או חוסר יכולת תפקודי.

מלבד פרוצדורות שיקומיות בתחום הכירורגיה, רכש צוות המרפאה ידע וניסיון פרקטי לטיפול במגוון מחלות ובעיות חניכיים. רופאי החניכיים מתמחים בטיפול בבעיות חניכיים, ומציעים מגוון טיפולים נגד נסיגת חניכיים, נפיחות ודלקות חניכיים, טיפולים אנטיביוטיים ועוד.

לפני כל טיפול במרפאה מתבצע אבחון יסודי ומקיף שמטרתו גילוי המקור למחלת החניכיים ומתן טיפול הולם.

פעמים רבות, מחלות החניכיים נגרמות עקב זיהומים בשיניים, הצטברות פלאק דנטאלי (רובד חיידקי), אי הקפדה על היגיינת השיניים וגם תהליכים של ספיגת עצם.

מחלקת רפואת חניכיים מטפלת בכל סוגי מחלות החניכיים, קלות ואקוטיות כאחד. לצד זאת, מציעה מרפאת ismile הדרכה וייעוץ בנוגע לשמירה על בריאות השיניים וכללים להקפדה על היגיינת הפה.

חיוך מושלם לאחר טיפול שיניים

מגוון טכנולוגיות מתקדמות

בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שמשמשות אותנו במרפאה, יותר ויותר מרפאות שיניים ברחובות ואזור המרכז, כמו גם רופאים מקצועיים אחרים, מפנים את המטופלים שלהם אלינו.

בעזרת מכשור רפואי מתקדם אנו מסוגלים לפתור כל בעיה רפואית – אסטטית או בריאותית.

בשונה ממרפאות שיניים ברחובות ובאזור המרכז, סילוק העששת במרפאת ismile נעשת בעזרת מיקרוסקופ (Micro – Dentistry) מיוחד שמאפשר לרופא השיניים לשמור על חומר השן ולהבטיח הסרת שכבת העששת לחלוטין.

גם השתלת שיניים נעשים אצלנו בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת והחידשה ביותר.

אנו משתמשים בשתלים וכתרים עשויים חומרים איכותיים בלבד, למען שמירת בריאות הפה ומניעת תופעות בלתי רצויות בטווח הרחוק.

השימוש בטכנולוגיה חדישה מאפשר לנו לשמור בקפדנות על בריאות השיניים, להאריך את חיי השן ולהעלות את איכות הטיפול באופן ניכר. בעזרת הטכנולוגיה, אנו מעניקים טיפולים מתקדמים ויסודיים לכל מי שזקוק לטיפולים אסטטיים, שיקומיים או מניעתיים.

החשיבות של טיפולי שיניים

למרות שבעיות בשיניים נתפסות בעיני רבים כבעיה אסטטית בלבד, אי מתן טיפול הולם ואבחון מוקדם שלהן עלול להוביל לסיבוכים בריאותיים ולהחמרה משמעותית במצב השיניים והחניכיים.

מרבית העבודה של רופאי השיניים אינה קשורה בהיבטים חיצוניים שמטרתם להעניק מראה אסתטי ונקי יותר לשיניים. החשיבות של טיפולי השיניים היא קריטית לשמירה על בריאות הפה לטווח הארוך.

אבחון וגילוי מוקדמים של הבעיה הרפואית הכרחיים על מנת להבטיח שהטיפול הרפואי יצליח, והם מגדילים את סיכויי ההחלמה בצורה משמעותית.

לצד זאת, הזנחה של השיניים גוררת אחריה התפתחות מחלות ובעיות בריאותיות נרחבות. אלו מלווים בתסמיני כאב עזים, חוסר יכולת ללעוס או לדבר ושאר בעיות תפקודיות.

על מנת למנוע תופעות חוזרות ונשנות של כאבים כרוניים משתקים, חשוב מאוד לטפל בשיניים ולהפקיד על בדיקות שגרתיות אחת לתקופה.

כמובן גם, שגילוי מוקדם של בעיות בשיניים עשוי לחסוך מכך הוצאות יקרות של טיפולי שיניים נרחבים, השתלות שיניים, שיקום כולל של הפה והלסת ועוד.

לסיום, חשוב לזכור שבעיות בשיניים הן הרבה פעמים סממן לבעיה או מחלה אחרת, חמורים הרבה יותר.

לרופאי השיניים במרפאת ismile ניסיון רב באבחון מחלות רקע על סמך בדיקת השיניים השגרתית במרפאה.

מאחורי כל אחד מהמומחים שלנו מסתתרת הסמכה ארוכה, לימודים מקצועיים וניסיון וידע עשירים שאין להם תחליף.

מרפאתנו מקבלת הפניות של מטופלים ממרפאות שיניים אחרות ברחובות, ראשון לציון, אשדוד ואזור המרכז.

טיפולי השיניים במרפאת ismile באשדוד מתבצעים בעזרת הציוד והמכשור הרפואי המתקדמים ביותר, תוך הקפדה יתרה על היגיינה וניקיון.

אנו מזמינים אתכם לקבוע תור התייעצות ולהנות ממגוון הטיפולים השיקומיים והאסטטיים שאנו מציעים. המרפאה נגישה לקהל הרחב ונמצאת מרחק נסיעה קצרה מרחובות.

Call Now Button
דילוג לתוכן