היתרונות בטיפולי שורש וחניכיים אצל מומחים לכירורגיית פה ולסת סובלים ממחלת חניכיים או בעיות שונות המצריכות טיפולי חניכיים או טיפול שורש? זה הזמן לדעת הכול על היתרונות הנלווים לטיפולי שורש וחניכיים אצל המומחים לכירורגיית פה ולסת במרפאת השיניים I SMILE כירורגיית פה ולסת הינו תחום ברפואת השיניים העוסק במגוון רחב של טיפולי שיניים מורכבים, לרבות, טיפולי שורש וטיפולי חניכיים. אצלנו במרפאת השיניים I SMILE, תחום כירורגיית פה ולסת מיושם באמצעות שתי מחלקות טיפול שונות המתמחות בתחומן:
  • מחלקת טיפולי חניכיים המנוהלת על ידי מומחה לפריודונטיה- טיפולי החניכיים במחלקה מיועדים בין היתר לצרכי ריפוי מחלות חניכיים, ניתוחי חניכיים מורכבים למקרים בהם קיימת חשיפת יתר של החניכיים, עצירת נסיגת חניכיים, השתלות חניכיים, הקצעת שורשים  ועוד.
  • מחלקת טיפולי שורש בראשותה של ד"ר ריטה יושפה, אנדודונטית (מומחית לטיפולי שורש)- כל טיפולי השורש המיושמים במרפאה מתבצעים באמצעות מיקרוסקופ המאפשר זיהוי תעלות חסומות וסדקים אותם לא ניתן לגלות באמצעים אחרים.
טיפולי שורש וטיפולי חניכיים במרפאת I SMILE –כל היתרונות ההתמחות הענפית של מרפאת I SMILE בתחום כירורגיית פה ולסת, מאפשרת למטופלי המרפאה ליהנות מהליך בקרה כפול בכל הנוגע לאיכויות הטיפול: פעם אחת במסגרת היוועצות מקדימה עם מומחה חניכים או מומחה טיפולי שורש בהתאם לצורך, ופעם שנייה במסגרת הליך בקשה המשלב בתוכו מומחה כירורגיית פה ולסת לצורך אבחון ממצאי מחלת החניכיים או בעיית השיניים המורכבת ממנה סובל המטופל. כמו כן, כל טיפולי השורש וטיפולי החניכיים במרפאת השיניים I SMILE מיושמים בחדרי טיפול חדישים המאובזרים בכל מערכות הציוד המתקדמות ביותר בענף רפואת השיניים. צוות המרפאה שם דגש מיוחד בכל הנוגע לשמירה על רמת סטריליות גבוהה וזאת על מנת להבטיח למטופלי המרפאה את כל האמצעים החיוניים וההכרחיים להצלחת טיפולי השורש וטיפולי החניכיים. במקרים מסוימים בהם נדרשת מעורבות גבוהה יותר בהליך הטיפולי של מומחה כירורג פה ולסת, המטופל זוכה למעטפת טיפולית מקצועית מיידית המותאמת לצרכי הטיפול המורכב. בין יתר הטיפולים המיושמים על ידי מומחה כירורג פה ולסת במרפאה תוכלו למצוא: טיפולי עקירה מורכבים של שיניים כלואות, טיפולי השתלות שיניים, הרמות סינוס, הוספת עצם ועוד. למידע נוסף אודות טיפולי חניכיים, טיפולי שורש וטיפולי כירורג פה ולסת, חייגו: 077-2316625
girl with beautiful white teeth on reception at the doctor dentist.
ציוד רפואת שיניים מתקדם במרפאת I Smile