טלפון המרפאה: 072-211-2672   |   כתובתנו: שד' הפרחים 28, אשדוד, קומת קרקע.

ד״ר קטי ברזניאק

מומחית ליישור שיניים ולסתות

ד"ר ברזניאק קטי DMD MS'c

מומחית ליישור שיניים ולסתות

מ.ר 2-81363

מ.ר.מ 2-38764

השכלה: 

בוגרת תוכנית התמחות במחלקה לאורתודונטיה ומומי פנים מולדים בביה"ח רמב"ם -חיפה.

תואר שני במדעי הרפואה MS'c – אוניבסטית תל אביב בנושא של שימוש בטכולוגיות חדשות לשםקידום היכולות האורתודונטיות וקיצור משך הטיפולים.

בעלת תעודת מומחה ליישור שיניים ולסתות של משרד הבריאות הישראלי.

חברות באיגודים:

הסתדרות לרפואת שיניים בישראל, האגודה האורתודונטית בישראל, הפדרציה העולמית לאורתודונטיה WFO והאיגוד האורתודונטי האמריקאי AAO.

תחומי טיפולים מיוחדים:

נותנת מענה למגוון הטיפולים האורתודונטים, בין היתר: טיפולים אורתודונטים לצעירים ומבוגרים במגוון טכניקות מתקדמות ושיטות אסטתיות ליישור שיניים בהתאם לצרכים של כל מטופל. 

בעלת מיומנות ידע וניסיון בסוגי הטיפולים השונים כגון יישור שיניים בעזרת סמכים מתכתיים, שקופים או ננעלים. יישור שיניים בטכנולוגיות מתקדמות כגון שיטת Damon, Insignia.

כמו כן עוסקת ביישור שיניים אסתטי ובלתי נראה כגון יישור שיניים בעזרת פלטות/קשתיות שקופות בשיטת Invisalign ויישור שיניים בעזרת מכשור פנימי – Incognito.

הכנות אורתודונטיות בעזרת תכנון תלת מימדי למטרת ניתוחי פנים ולסתות- ניתוח אורתוגנטי/אורתוכירורגי בשילוב עם כירורג פה ולסת. 

טיפולים נוספים כגון- הבקעות שיניים כלואות, טיפולים ממוקדים לצורך שיקומי וטיפולי שלב ראשון- Phase 1.

כנסים ועדכונים:

משתתפת בכנסים מקצועיים ובהשתלמויות מקצועיות באופן שוטף בארץ ובחול ומתעדכנת בחידושים בתחום הטיפולים הרב תחומיים. מפרסמת מאמרים בתחום במספר עיתונים בארץ ובחול.

האני מאמין שלי

טובת המטופל היא שמנחה אותי לבחור את הטיפול הכי נכון, תוך התאמת הטיפול לצרכיו האינדיבידואלים. בעיני חשוב להסתכל על מכלול הצרכים של המטופל תוך שילוב ידיים בין הדיסיפלינות השונות ברפואת שיניים במידת הצורך. אני מאמינה במתן טיפול איכותי, ללא פשרות תוך כדי תכנון וביצוע קפדני של כל מקרה, במטרה להגיע לתוצאה אסתטית ופונקציונליות הטובה ביותר. מטופלי זוכים ליחס אישי מכבד באווירה נעימה ורגועה- והכל בחיוך ובכיף!

 

יישור שיניים למבוגרים
לתיאום פגישה
נא למלא את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
דילוג לתוכן