טלפון המרפאה: 072-211-2672   |   כתובתנו: שד' הפרחים 28, אשדוד, קומת קרקע.

יישור שיניים

יישור שיניים שקוף

שיטת האינויזליין ליישור שיניים, המכונה גם 'יישור שיניים' שקוף, חוללה מהפכה בצרכנות הדנטלית בישראל.
אם עד הופעת האינויזליין מבוגרים בדרך כלל נמנעו מטיפולים אורתודנטיים ליישור שיניים, כי לא יכלו לשאת את
הפגיעה האסתטית הזמנית שמלווה יישור שיניים באמצעות גשר וסמכי מתכת, יישור השיניים השקוף שינה את
התמונה מהיסוד והיום אלפי ישראלים בוגרים עוברים טיפולי יישור שיניים, והמספר הזה גדל בהתמדה.

מה זה בכלל אינויזליין?

אינויזליין הנו פולימר רפואי גמיש וחזק שממנו מייצרים קשתות דנטליות ש'מתלבשות' על השיניים ומייצרות עליהן לחץ בדומה לפעולת הגשר המסורתי. מאחר שהחומר שקוף הוא אינו מייצר 'מפגע אסתטי' כמו פתרונות מהעבר.

כאן המקום לציין, שמלבד האפשרות לביצוע יישור שיניים דיסקרטי לאינויזליין יש גם יתרונות רפואיים לא מבוטלים. ראשית, כל סד אינויזליין מיוצר באופן ממוחשב על בסיס סריקה תלת מימדית של מערכת השיניים הספציפית של כל מטופל. עובדה זו מאפשרת להגיע לתוצאות מאוד מדויקות ביחס לתכנון המוקדם.

הטיפול מתבסס על סדרה של קשתיות שהמטופל צריך לחבוש על שיניו למשך פרק זמן שהגדיר הרופא. כשתם פרק הזמן של קשתית עובר המטופל לקשתית המותאמת הבאה, עד להגעה לתוצאה המיוחלת. יתרון נוסף של השיטה קשור להיגיינת הפה – ניתן להסיר את הקשתית לפני כל צחצוח שיניים.

לעשות את הטיפול במרפאת מומחים

אחרי שזה נאמר חשוב לציין שפועלות בשוק הרבה מרפאות שמציעות טיפולי יישור שיניים ומומלץ לעשות בדיקת רקע לפני שפונים למרפאה נבחרת. לא כל המרפאות מבצעות טיפולי אינויזליין מתקדמים הדורשים תשתית מורכבת הכוללת סורק תלת ממדי ותוכנות מיוחדות. הטיפול בסורק והעבודה על התוכנה דורשים התמחות מקצועית מיוחדת בשיטה, ורק כמה מרפאות שיניים נבחרות בישראל ערוכות לכך.  סוגיית המומחיות והמומחים היא קריטית כי בתחום האורתודנטיה הניסיון והמומחיות של הרופא המטפל ניכרים ועשויים להשפיע מאוד על איכות התוצאה הסופית. לכן מומלץ לערוך טיפולי יישור שיניים רק בקליניקות ייעודיות של מומחים באסתטיקה דנטלית, כמו למשל, מרפאת איי סמייל באשדוד שנותנת לכם את כל היתרונות במקום אחד וזה כולל 'יישור שיניים שקוף' בשיטת האינויזליין המתקדמת :

  • מרפאת מומחים ליישור שיניים
  • מגוון שיטות טיפול ליישור שיניים
  • מקסימום תוצאות
יישור שיניים למבוגרים
לתיאום פגישה
נא למלא את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
דילוג לתוכן