טלפון המרפאה: 072-211-2672   |   כתובתנו: שד' הפרחים 28, אשדוד, קומת קרקע.

טיפולים הלבנת שיניים

טיפול בחבלת שיניים

ד״ר ריטה יושפה
|
18 יונ 2020

טיפול בחבלת שיניים של ילדים עושים רק אצל מומחה לרפואת ילדים

שיני ילדיכם נשברו או נסדקו כתוצאה מפגיעה ישירה? אצלנו במרפאת השינים I SMILE, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולי שיניים המיועדים לצרכי שיקום שיניים שבורות או סדוקות לאחר חבלה דנטאלית.

שן שבורה או סדוקה בקרב ילדים הינה תופעה שכיחה הנובעת כתוצאה מפגיעה ישירה בשן המתרחשת בין היתר מחבלת ספורט, תאונות אופניים, תאונות דרכים, נפילות וכדומה, כאשר כל פגיעה ישירה בשיני ילדים עלולה להוביל בין היתר לשבר בשן, נפילת שן בשלמותה, סדק או שבר בכותרת השן, שבר בעצם הלסת, שברי שורש ועוד.

הטיפול בחבלה דנטאלית חייב להיעשות על ידי רופא שיניים מומחה לרפואת ילדים, וזאת על מנת להתאים את אופן וסוג הטיפול לחומרת הפגיעה בשן ולמצבן של יתר השיניים בחלל הפה. אצלנו במרפאת I SMILE, תוכלו למצוא מחלקת טיפולי שיניים לילדים המתמחה בטיפולי שיקום לאחר טראומה דנטאלית, כאשר בין יתר פתרונות הטיפול המיושמים במרפאה תוכלו למצוא:

  • טיפולי כתר על גבי השן השבורה למקרים בהם השבר בשן הינו גדול באופן יחסי
  • טיפולי ציפוי חרסינה למקרים בהם החלק החסר בשן הינו קטן באופן יחסי
  • טיפולי שורש בשן השבורה למקרים בהם הכתר העליון של השן נשבר ואילו השורש נותר שלם

ועוד מגוון רחב של טיפולי שורש המיושמים על ידי צוות מומחים לטיפולי שיניים לילדים, לרבות, אנדודונט (מומחה לטיפולי שורש), מומחה אורתודנטיה (יישור שיניים) ומומחה כירורגיית פה ולסת.

טיפול בחבלה דנטאלית – כל היתרונות במרפאת I SMILE

כאחת ממרפאות השיניים המתמחות במתן טיפולי שיקום לאחר טראומה דנטאלית בקרב ילדים ומבוגרים כאחד, אנחנו ב- I SMILE, מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות טיפוליים הכוללים בין היתר:  צוות מומחים הפועל בשיתוף פעולה מלא לצרכי התאמת תכנית הטיפול האופטימאלית ביותר עבור כל מטופל, שימוש בטכנולוגיות טיפוליות מתקדמות, חדרי טיפול מאובזרים ומגוון רחב של סוגי ושיטות טיפול המותאמים לכל בעיית שיניים, בעיית חניכיים ובעיה אסתטית בשיניים בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד.

לפרטים נוספים אודות טיפולי שיקום שיניים לאחר טראומה דנטאלית, חייגו:072-2112672

יישור שיניים למבוגרים
לתיאום פגישה
נא למלא את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
דילוג לתוכן