רפואת שיניים בלייזר | טלפון המרפאה: 072-211-2672   |   כתובתנו: שד' הפרחים 28, אשדוד, קומת קרקע.

כתבו עלינו

English | Pусский

יישור שיניים למבוגרים

“כשהגעתי למרפאת השיניים של ריטה התרשמתי מאד מהשירות האדיב, מהמקצועיות הבלתי מתפשרת של הרופאה ומהסטנדרטים גבוהים. קיבלתי הסבר על כל הליך שמבוצע כולל הדגמות ולקחתי חלק פעיל בהחלטות.”

מרינה גלנץ
טיפולי שורש

“חזרתי לארץ לאחר שהות של מספר שנים בח"ול. שבוע לאחר חזרתי נתקפתי בכאבי תופת בשיניי. מאחר ולא הכרתי רופאי שיניים פניתי לחבר שימליץ לי על רופא שיניים. ביקשתי מהחבר שאני לא מתפשר אלא רק על הטוב ביותר. המליץ לי על ד"ר ריטה יושפה. פניתי לד"ר ריטה עם לא מעט חששות. הרשי לי ד"ר לומר לך שאין כמוך…. אדיבותך, השרות המדהים שקיבלתי ומעל לכל מקצועיותך הפכה אותי לאדם מאושר. טופלתי בארה"ב ע"י רופאי שיניים – הם בהחלט יכולים להתרשם ממך וכישוריך. תודה לך ד"ר ריטה – את הרופאה שלי .”

יוסי כספי
רפואת שיניים לילדים

״ד״ר יושפה ריטה היקרה, לפני מספר חודשים הבת שלנו, רוני צדוק, נפלה ושברה את השן שלה וכתוצאה מכך נגרם נזק חמור הן לשן והן לשורש השן. ביקרנו אצל מספר רופאים אשר בדקו לעומק את חומרת הפציעה והיינו קרובים להרים ידיים ולבצע עקירה והשתלה של שן חדשה, וזאת עקב פגיעה חמורה בשורש השן. ממש לפני שהחלטנו לבצע עקירה והשתלה, קיבלנו המלצה לפנות אליך לבדיקה ואבחון של המקרה. לא חשבנו פעמיים ופנינו אליך. כבר מהמפגש הראשון הבנו שאנחנו בידיים טובות. היחס החם שקיבלנו גרם לנו להבין שאולי לא הכל אבוד וראינו בעינייך את האכפתיות והאמפתיה למקרה והבנו שאת לא תוותרי ותלחמי על השן של רוני. ואכן כך קרה ,המקצועיות שלך, הניסיון והרצון העז להוציא את רוני עם חיוך של שיניים בריאות בא לידי ביטוי בטיפול מסור, מתמשך וסבלני וזאת בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. היום, רוני מחייכת עם שיניים בריאות ויפות והכל תודות לטיפולך המסור והאחראי בשילוב של רמת שירות הגבוהה והמקצועיות הרבה שהביאו לתוצאות מדהימות ! על כך אנו רוצים להודות מקרב לב. אנו מאחלים לך להמשיך בשליחות שלך ובטוחים כי עוד לקוחות רבים יצאו עם חיוך רחב כמו של רוני שלנו.״

ורד ואסף צדוק
רפואת שיניים לילדים

בתי טלטול בנדיק נפלה ביום כיפור האחרון וקיבלה מכה חזקה בלסת בשיניים הקדמיות. לאחר טיפול בפה ולסת ולאחר קיבוע, היפנה אותנו ד"ר עומרי למחלקת טראומה דנטאלית ברמב"ם. למזלנו ולמזלה של בתי זכינו לקבל טיפול מד"ר ריטה, אשר מטפלת בה ברצינות, פדנטיות והרבה דאגה . ד"ר ריטה לא מוותרת, לא מתייאשת גם כשקשה מאוד, שהרי מדובר בילדה בת 9 . הטיפול דורש הן טיפול רפואי והן טיפול רגשי, והיא מצליחה לנצח בשני התחומים. ד"ר ריטה מתקשרת תמיד אחרי כל טיפול והיא תמיד זמינה לכל שאלה ובעיה. למרות הקושי הרב שאנו עוברים חרף הפציעה הקשה, לפחות אנו יודעים שטלטול בידיים טובות ומקצועיות . ובבמקום הטוב ביותר להוציא את המיטב מתוך המצב שנוצר.

דלית דמרי בנדיק
לקוחות iSmile
שמי מטודי קטיה אמא של שקד מטודי ביתי שקד בת 13.5 ולצערי לפני כשנתיים שברה את השן הקידמית שלה אחרי ביקור ובכמה וכמה מרפאות שיניים בהן נאמר לנו שהשורש כנראה נהרס ושאין מה לעשות הגענו לפה לד"ר ריטה ובדרך לא דרך עם טיפול ניסיוני ריטה שהיא מומחית לשורש הצילה את השורש ומאז אנו במעקבים כל חצי שנה בהם אנו מקבלים את היחס, הטיפול, ההסברים הכי טובים שיכולים להיות. אז תודה רבה לד"ר ריטה ולכל הצוות המדהים על הסבלנות והמקצועיות בהן עוד לא נתקלנו. תודה רבה אמא ואבא של שקד.
מטודי קטיה
לקוחות iSmile
תודה רבה לך ריטה על הטיפול המסור , את רופאת ילדים נפלאה והלואי וכולם ילמדו ממך . את הכי ראויה להיות רופאת שיניים לילדים וחבל שלא נוכל להגיע שוב אלייך . תודה רבה על הכל במידה וכן תחזרי לעבוד עם קופ"ח לאומית , אנחנו נשמח לבוא אלייך , * חשוב לציין שכל טיפול שהיינו צריכים להגיע נסענו מראש העין עד לאשדוד כדי לקבל טיפול מהידיים המקצועיות שלך , ממש עצוב לנו שאת לא ממשיכה את ההסדר עם קופ"ח החולים .
ליאור עוזרי
לקוחות iSmile
אנו משפחת מורב, מטופלים בקליניקה של ד"ר ריטה יושפה מזה 12 שנים. אנו מגיעים לטיפול מאזור נתניה כי אנו יודעים ובטוחים כי הטיפול שנקבל הוא הטוב ביותר. ד"ר ריטה עובדת בצורה מקצועית מאוד ואמינה, היא בעלת ותק ברפואת שיניים, ויותר מכל מעניקה יחס אישי לכל מטופל. יש לה גישה נהדרת לילדים, הם אוהבים לבוא אליה לטיפול וגם מקבלים ממנה הדרכה על היגיינת הפה.
אינה מורב
לקוחות iSmile
הגעתי למרפאה ברמב"ם דרך המלצה וכבר מהרגע שד"ר ריטה התקשרה אלי עוד לפני שהגעתי ראיתי שמדובר ביחס אחר. שוחחנו בטלפון על הבעיה ובביקור הראשון היא נהגה בסבלנות ובחשיבה מה הדבר הכי נכון לעשות. הטיפול היה מאוד מקצועי ונינוח. הרגשתי לכל אורך הדרך שאני ביידים טובות. ביקור אצל רופא שינים הוא כמו כל אינטראקציה בין לקוח לנותן שרות, ובסופו של דבר נמדדת איכות "חווית הלקוח". "חווית הלקוח" שלי אצלה היתה מעולה מכל הבחינות. תודה רבה
עידו סוקר
לקוחות iSmile
דר׳ ריטה היקרה! תודה על הטיפול המקצועי והמסור שהענקת לי. כמו כן תודה על הסבלנות והתמיכה. כן ירבו רופאים כמוך. ניפגש בעזרת השם בטיפול הבא.MIRI-HAIM
מירי חיים
לקוחות iSmile
אני לא גר באשדוד כבר כמה שנים, אבל ממשיך להגיע לטיפולי שיניים אצל ד"ר ריטה. אני חושב שהיא זוכרת כל אחת מהשיניים שלי בעל-פה. המסירות והמחויבות שלה הן יוצאות דופן. היא רואה בני אדם, ולא רק פה עם שיניים. ממליץ עליה מכל הלב.
בן קוטלר
לקוחות iSmile
כל המשפחה שלנו , המבוגרים והילדים, הולכים למרפאה של ריטה, כי אנחנו סומכים על ריטה במאה האחוזים, בגלל המקצועיות, האמינות והיחס האנושי.
משפחת אזוב
לקוח iSmile
אני שנים מטופל אצל רופאי שיניים שונים ובמפגש עם ד"ר ריטה יושפה חוויתי חוויה אחרת. הגישה האנושית שלה יחד עם מקצועיות ללא פשרות גרמה לי להרגיש בידיים טובות. בטיפול של שעתיים בלבד, שמה קץ למכאובים שלי וגרמת להבראתם של השיניים שלי.
אודי מיזרחי
לקוחות iSmile
יש אנשים יחליטו להיות רופא עקב מעמד או עקב כסף. היא רופא – משמיים. היא יודעת לא רק לעשות עבודה מצויינת, אלה גם דואגת לפצינטים שלה. חשוב לה שאתה תהיה בריא. היא מלווה את חולה לאורך כל הדרך . אין מילים לתאר את חום ואיכפתיות שלה כלפינו – החולים שלה. פשוט המון תודה לה על העבודה, על התיחסות, על דאגה.
לנה אקסלמן
לקוחות iSmile
"ההצלחה האמיתית של מעשה תלויה, יותר מכל דבר אחר, ברוחם של האנשים המעורבים בעשייה". ריטה, במלוא הרצון והמקצועיות, בחיוך אמיתי וחביבות מופלאה את מצליחה לשלב בין העבודה הקשה לרצינות המתבקשת. תמיד מסיחה את הדעת, משתדלת להסביר את הנעשה וטוענת כי עוד רגע והכול נגמבר… תודה לך על עבודה מסורה וטיפולים מוצלחים. שמחתי להכירך, נפגש בטיפול הבא! מעריכה את עבודתך מאד!
גיטה זהר
לקוח iSmile
לפני מספר חודשים עברתי טפול שורש מורכב וממושך. למזלי טיפלה בי ד"ר ריטה יושפה שהיא רופאה מעולה, מקצועית ויסודית. מעבר לרמתה המקצועית ד"ר יושפה היא רופאה שמדברת אתך בגובה עניים עם הרבה אנושיות ואמפטיה מה שמאוד מקל על הטיפול. גם לאחר סיום הטיפול המשיכה לשמור על קשר ולהתעניין בהתפתחויות הרפואיות אצלי. ממליץ עליה בחום רב
שוקי רפופורט
לקוחות iSmile
הגענו לריטה לראשונה לפני כשלושה חודשים, כאשר בני קיבל טראומה בשלוש שיניים קדמיות. נתקלנו באשת מקצוע מיומנת ואחראית, אשר מפגינה ידע רב, מתפתחת ומתעדכנת ללא הרף בפיתוחים האחרונים של רפואת השיניים, ויחד עם זאת אמפתית, נותנת תחושה של בטחון, ומוכנה לעמוד לרשות מטופליה בכל עת שתידרש. אשמח להמליץ עליה בלב שלם לכל המתעניין.
אינה תמיר
לקוחות iSmile
ד"ר ריטה. אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור והיסודי שהענקת לי והיחס האישי והדאגה בטיפול ולאחר כל טיפול שדאגת לשלומי. תמשיכי כך. זכיתי!
אושרי רחמים
לקוחות iSmile
את ד"ר ריטה אנו לא נשכח עם טיפולך האנושי, האישי, היעיל והמיוחד עם בתנו קייטי הלון שטופלה אצלך. רוב הרופאים שהינו אצלם לא רצו לקחת אחריות ולטפל בקייטי, ואת היית כל כך אמיצה ויעילה, וטיפלת בה כמו שצריך כלפי אדם לזולתו, היחס שלך היה מאוד מקצועי וידידותי כלפי בתנו קייטי, שעברה חבלה קשה בשיניים. אנו מודים ומעריכם אותך ואת המקצועיות שלך. את תמיד שואלת ומתעניינת מה שלום הבת שלנו. וזה נתן לנו הרגשה ותמיכה טובה. אנו מודים לך על הכל מכל הלב מכל המשפחה ובמיוחד מקייטי שלנו.
משפחת הלון
לקוחות iSmile
ברצוני להמליץ על שרות מצויין ומקצועי של ד"ר ריטה יושפה. מקצועיות הטיפול של איתור הבעייה הייתה איכותית ומהירה, הטיפול היה אדיב לכל אורך הדרך. מעבר להיותה מקצועית בתחומה היא אדם עם לב רחב שלא תעזוב את המטופל שלה עד אשר תפתור לו את הבעיה מכל הזוויות האפשריות. אמליץ עליה לכל חבריי.
יפעת שטרן-לוי
לקוחות iSmile
ד"ר ריטה יושפה אתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות ועל זה שהיא תמיד תנסה לשמור על השיניים הטבעיות שלכם. היא תמיד זמינה לעזור ולענות על שאלות. היא אוהבת את מה שהיא עושה ובגלל זה היא רופאה יוצאת דופן.
דבורה ללום
דר' ריטה היא רופאה מעולה ומקצועית שאכפת לה מהמטופלים שלה הרבה מעבר למה שאני רגיל מרופאים אחרים. אני מטופל אצלה שנים במסירות, וגם כשהיא הייתה בחו"ל היא דאגה להציב רופאים מחליפים ראויים וגם עקבה באופן אישי. היא גם רופאת שיניים יחידה שהילדה שלי מוכנה ללכת אליה.
מיכאל צ'רני
עשיתי טיפולי שיניים במרפאה של דייר יושפה ריטה. אני ומשפחה שלי מלאים תודות על מיקצענות של הרופאה וגם על טוב ליבה. ידי הזהב של דייר ריטה .גם כל החברים מסכימים עימי. אז המלצות חמות לכולם!!!
ז'נה וקסלר
בס"ד ברצוננו להודות לד"ר ריטה ממרפאת איסמייל באשדוד. קבלה את בתי לטיפול בימי החרום המלחיצים ונתנה שרות מיוחד במינו במומחיות יוצאת מן הכלל על הנ"ל. תודה ד"ר.
מיכל ורחל רווח

אשתי הייתה אצלכם בביקור האחרון וליוותה את בני אהרן. היא נהנתה מאד מהיחס, הגישה והאוירה הטובה במרפאה.
עשיתם ובניתם באמת משהו יחודי.
תודה רבה.

אהרון גליק
Call Now Button
דילוג לתוכן