טלפון המרפאה: 072-211-2672   |   כתובתנו: שד' הפרחים 28, אשדוד, קומת קרקע.

טיפולים הלבנת שיניים

בחירת מרפאה להלבנת שיניים – כך תעשו זאת נכון

ד״ר ריטה יושפה
|
18 יונ 2020

טיפולי הלבנת שיניים נחשבים לטיפולים הנפוצים ביותר בתחום רפואת השיניים האסתטית. לכן, כדאי להתמקד במרפאת שיניים מתחום האסתטיקה הדנטלית שמתמחה בטיפולי שיניים שיש להם גם פן אסתטי כמו טיפולי שיקום פה, אורתודונטיה וכמובן – הלבנות שיניים. הנה כמה טיפים קצרים שיעזרו לכם לבחור נכון.

מרפאה שרופאי השיניים בה הם מומחים

'מומחיות' ברפואת שיניים אינה סתם שם תואר שרופא מחלק לעצמו. זו הגדרה מקצועית עם תעודות לרופא שיניים שעבר תהליך ארוך של כמה שנים, בהן למד והתמחה בתחום רפואת שיניים ספציפי, עבר בחינה מקצועית, ורק אם עבר אותה בהצלחה הוסמך כמומחה בתחום על ידי רשויות משרד הבריאות. בפועל רק 8% מרופאי השיניים בישראל עברו בהצלחה ובאופן מלא תהליך שבסיומו הוסמכו כ'מומחים'. החוק מאפשר גם לרופא שיניים 'רגיל' לבצע טיפולי הלבנת שן. ההמלצה שלנו: בחרו לעבור טיפול כזה רק במרפאה שמתמחה ברפואה אסתטית בידיעה שמי שיבצע בכם את הטיפול הוא מומחה בעל מוניטין בתחום הרלוונטי עם ניסיון עשיר בטיפולי הלבנת שיניים.

מרפאה שמבצעת גם 'טיפולי שיננית'

בדרך כלל מקובל להקדים לטיפול הלבנת שיניים טיפול מקדים אצל שיננית. סילוק של שכבת הפלאק והאבנית חושף את משטח השן הטבעי ומאפשר טיפול יעיל יותר. בנוסף, שכבת הפלאק והאבנית היא בעצמה אחד הגורמים לשינוי הגוון על השן, כך שעצם סילוקה תורם לקבלת גוון בריא וטבעי יותר.

המלצות וביקורות

היום בעידן האינטרנט כבר אי אפשר להסתיר כלום. הריבוי של הרשתות החברתיות, הפורומים ואתרי הדירוג השונים מאפשר לקבל כמה חוות דעת בקליק. נכון, מדובר בחוות דעת סובייקטיביות, אבל אחרי סינון של הקצוות תוכלו לקבל תמונת מצב שפחות או יותר משקפת את המציאות ולהבין עם איזה מרפאה או רופא יש לכם עסק. אחרי שזה נאמר, אם יש לכם המלצה של חבר טוב שאתם סומכים עליו – גם זו דרך לגיטימית לבחור מרפאה.

מידע נוסף על טיפולי הלבנת שיניים וטיפולים נוספים בתחום האסתטיקה הדנטלית תוכלו לקבל במרפאת המומחים I Smile באשדוד. לפרטים: 072-2112672

יישור שיניים למבוגרים
לתיאום פגישה
נא למלא את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
דילוג לתוכן